سه نظام

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

سه نظام

سه نظام قطعه ای است که بر روی دریل نصب می شود تا انواع مته و سری روی آن بسته شود و می توان گفت که سه نظام ، یک رابط بین دریل و مته می باشد و با بستن مته های گوناگون می توانید سوراخکاری روی سطح های مختلف را انجام دهید . سنگ سمباده زنی ، مته ، انواع بکس ، سری پیچ گوشتی و … سری هایی هستند که به راحتی می توان روی سه نظام نصب کرد  همچنین از سه نظام می توان برای بستن قطعات گرد یا چند ضلعی روی ماشین تراش استفاده نمود .

انواع سه نظام

سه نظام آچاری

سه نظام آچاری برای باز و بسته کردن ، به آچار مخصوص خود نیاز دارد که این آچار در جعبه های دریل قرار دارد ، معمولا از سه نظام های آچاری برای  مصارف سنگین و صنعتی استفاده می شود و کسانی که سرعت تعویض سه نظام برایشان مهم نیست کاربردی تر است .

سه نظام اتوماتیک

نحوه باز و بسته شدن سه نظام اتوماتیک به صورت دستی است و برای کسانی که سرعت تعویض مته برایشان مهم است کاربرد دارد که دارای سه  نوع پلاستیک ، نیمه فلزی و فلزی می باشد.

سایزهای این سه نظام از 6.5 تا 16 میلی متر تقسیم می شوند ، که نوع 13 میلی متر از همه نوع آن ها کاربرد بیشتری دارد و سایزهایشان روی بدنه آن ها نوشته شده ، سه نظام سایز 1.5 تا 13 میلی متر به این معنا است که توانایی قرار گیری و استفاده از مته 1.5 تا 13 میلی متر را دارد و معمولا سه نظام های اتوماتیک برای مصارف سبک ترو سوراخکاری چوب کاربرد دارد .

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سه نظام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *